programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

KATEGORIE PROGRAMÓW
-
-
-
-
-
-
-

REKLAMA

Niebanalny pomysł na prezent dla rodziców, nowożeńców czy dziadków

PROMUJ SERWIS
Pomóż w promocji serwisuWklej u Siebie kod:
Inne formy promocji

WTYCZKI, ROZSZERZENIE, PLUGINY DO FIREFOXA

 Lp.  Program  Ocena  Licencja
 1.
DownThemAll!
Wtyczka do przeglądarki Mozilla Firefox, działa jako menadżer i akcelerator pobierania danych z internetu, sprawdza się idealnie przy pobieraniu dużych plików, umożliwia kolejkowanie plików, zawieszanie pobierania i wznawianie, w przypadku samoczynnego zerwania połączenia próbuje ponowić połączenia aby dokończyć pobieranie pliku

 ****  Freeware
 2.
Fasterfox
Rozszerzenie do przeglądarki Firefox mające na celu przyspieszenie ładowania stron

 *****  Freeware
 3.
MinimizeToTray Plus
Wtyczka do programów: Firefox, Thunderbird, Sunbird, Flock, Postbox, Songbird, SeaMonkey, umożliwia minimalizowanie wymienionych programów do Zasobnika Systemowego potocznie zwanego Trayem, gdy wciśniemy przycisk minimalizuj lub zamknij

 ****  Freeware
 4.
ReminderFox
Dodatek do przeglądarki Firefox, którego zadaniem jest przypominanie nam o ważnych dla nas sprawach, obowiązkach, rocznicach itp, które wcześniej sobie zdefiniujemy w tej wtyczce, przypomnienia są wyświetlane w subtelny sposób w małym okienku podczas surfowania w internecie za pomocą Firefoxa

 ****  Freeware
 5.
Flagfox
Wtyczka do przeglądarki Mozilla Firefox ciesząca się sporą popularnością, jest to dodatek dla internetowych obieżyświatów, zadaniem wtyczki jest wyświetlanie flag państwowych w powiązaniu z odwiedzanymi stronami, oprócz tego program wyświetla sporo dodatkowych informacji na temat odwiedzanej strony

 ****  Freeware
 6.
FireShot
Wtyczka do przeglądarki internetowej Firefox, która służy do wykonywania zrzutów ekranowych pojedynczych witryn internetowych, co ciekawe program posiada własny edytor graficzny. Za pomocą FireShot można wykonać zrzut ekranu widocznej części

 *****  Freeware
 7.
Foxy SEO Tool
Potężne narzędzie do analizowania stron internetowych pod kątem SEO. Program dostępny w formie wtyczki XPI dla przeglądarki Firefox. Przykładowe opcje: analiza słów kluczowych na stronie, sprawdzanie zaindeksowania strony w wyszukiwarkach, testowanie szybkości wczytywania strony, walidacja kodu strony.

 *****  Freeware
 8.
Web Developer
Rozszerzenie do przeglądarki Mozilla Firefox przydatne dla webmasterów i twórców stron internetowych, którzy nie tylko tworzą witryn ale tworzą je tak aby były zoptymalizowane pod użytkowników i wyszukiwarki internetowe oraz zgodne z wszystkimi standardami. Program umożliwia testowanie stron internetowych przy wystąpieniu różnych warunków, które możemy zasymulować w naszej przeglądarce Firefox poprzez: wyłączenie Javy, wyłączenie przekierowań typu meta, wyłączenie kolorów, sprawdzenie poprawności kodu strony, sprawdzanie poprawności odnośników, wyszukiwanie niepoprawnych obrazków. Dzięki tej wtyczce uzyskamy dużo informacji o naszej stronie, min.: jakie kolory zostały użyte na stronie, informacje o obrazkach, stopień zagnieżdzenia table na stronie, informacje topograficzne i wiele więcej.

 *****  Freeware
 9.
Sparky - The Alexa Toolbar for Firefox
Wtyczka do przeglądarki Firefox, pokazująca jaką popularnością cieszą się odwiedzane przez nas witryn internetowe (ogólnoświatowy ranking stron), oprócz tego możemy się dowiedzieć kto odwiedza daną stronę, jakie strony ją linkują i wiele więcej

 ****  Freeware
 10.
Google Toolbar
Dodatkowy pasek narzędzi do przeglądarki Firefox w wersji 1.5 lub wyższej, pasek ten usprawnia korzystanie z internetu

 ****  Freeware
 11.
InFormEnter
Dzięki temu dodatkowi do przeglądarki Firefox przyspieszymy operacje związane z wypełnianiem formularzy na stronach internetowych, będziemy mogli te operacje przeprowadzać półautomatycznie. Program przyda się do szybkiego uzupełniania pól formularzy: rejestracji w serwisach internetowych, logowania do poczty i serwisów społecznościowych, dodawania strony do katalogów stron.

 *****  Freeware
 12.
Firesizer
Przydatne szczególnie dla webmasterów narzędzie do oceny jak dana strona prezentuje się w oknie przeglądarki internetowej przy różnych rozdzielczościach ekranu. Wtyczka Firesizer do przeglądarki Firefox umożliwia definiowanie własnych wymiarów rozdzielczości ekranu, dzięki niej w bardzo szybki sposób przetestujemy interesujące nas rozdzielczości.

 *****  Freeware
 13.
ColorZilla
Fajna wtyczka do przeglądarki Firefox, służy do pobierania kodu kolor z dowolnego miejsca ze strony internetowej, a także do zarządzania pobranymi kolorami oraz tworzenia własnych palet kolorów dla projektów stron. Jest to niezastąpione narzędzie dla każdego projektanta stron internetowych, który ceni sobie swój czas. Narzędzie przyspiesza znacznie pracę webmastera, dobór i sprawdzanie kolorów.

 *****  Freeware
 14.
Firebug
Bardzo przydatna dla webmasterów wtyczka do przeglądarki Firefox. Po instalacji i uruchomieniu Firebug dołączy do przeglądarki w dolnej części w formie sporej wielkości okna. W oknie tym będzie znajdować się między innymi kod wyświetlanej w oknie przeglądarki stron oraz style CSS. Dzięki wtyczce Firebug w szybki sposób odnajdziemy w kodzie strony fragment kodu odpowiedzialny za wyświetlanie się na stronie interesujących nas elementów czy treści.

 *****  Freeware
 15.
FireFTP
Jest to klient ftp w formie wtyczki do przeglądarki internetowej Firefoxa. Wtyczka po uruchomieniu integruje się z przeglądarką Firefox, klient ftp uruchomiony zostaje jako nowa karta. Co do samego wyglądu jak i funkcjonalności interfejsu FireFTP nie można mieć żadnych zastrzeżeń, wszystko jest logicznie zaprojektowane, okna klienta ftp możemy dowolnie sobie skalować a nawet zwijać. Program posiada przydatne funkcje takie jak synchronizacja danych, filtrowanie i wyszukiwanie plików oraz prosty menadżer połączeń.

 *****  Freeware
 16.
QuickNote
Wtyczka po przeglądarki Mozilla Firefox rozszerzająca ten program o funkcję prostego ale bardzo użytecznego notatnika, do którego można szybko wklejać różne treści ze stron internetowych i edytorów tekstu lub też samemu coś notować. Podobną opcję ma w standardzie przeglądarka Opera. QuickNote może być zintegrowany z przeglądarką lub też wyświetlać się jako odrębne okno na tle przeglądarki. W notatniku możemy mieć do 4 zakładek, w których będziemy mogli mieć różne treści.

 *****  Freeware
 17.
Video DownloadHelper
Wtyczka do przeglądarki Firefox, która ułatwia pobieranie filmików oraz plików dźwiękowych z serwisów internetowych. Z tym narzędziem zadanie to staje się banalnie proste. Ilość obsługiwanych serwisów jest ogromna. Przykładowe serwisy to: Movie2k, 90MusicVids, DailyMotion, StupidVideos, YouTube, DrummerWorld, College Humor, Wrzuta, Animoto i wiele innych, razem dobrze ponad 500 pozycji.

 *****  Freeware
 18.
QuickDrag
Wtyczka do przeglądarki Firefox, którą docenia osoby dużo serfujące po internecie w poszukiwaniu przeróżnych informacji oraz grafik. Dzięki niej w prosty sposób, wręcz automatycznie będziemy mogli wyszukać za pomocą wyszukiwarki Google interesujący nas zwrot czy słowa znajdujące się na czytanej obecnie przez nas stronie internetowej.

 *****  Freeware
 19.
Image Zoom
Wtyczka do Firefoxa, która umożliwia obracanie oraz powiększanie zdjęć, które znajdują się na stronie internetowej, co ciekawe robimy to w obrębie strony, którą obecnie przeglądamy a nie w osobnym oknie. Operacje powiększania i obracania można wykonywać za pomocą menu kontekstowego lub samą myszką.

 *****  Freeware
 20.
All-in-One Gestures
Wtyczka do przeglądarki Firefox, która służy do sterowania przeglądarką internetową za pomocą gestów i przycisków myszki. Dzięki tej wtyczce możemy znacznie przyspieszyć i usprawnić przeglądanie stron internetowych, wystarczy jedynie poświęcić trochę czasu na konfigurację gestów oraz ich przyswojenie. Przykładowe operacji jakie wykonamy za pomocą gestów: uruchomienie drugiej kopii przeglądarki, zminimalizowanie przeglądarki, zamknięcie wszystkich kart poza aktywną, cofanie do poprzedniej strony i wiele więcej, razem do 90 gestów.

 *****  Freeware
 21.
All-in-One Sidebar
Wtyczka tworząca w naszym Firefoxie z lewej strony rozwijany panel boczny. Autor zaprojektował tą wtyczkę inspirując się na podobnym rozwiązaniu, z którego już od dawna mogą korzystać użytkownicy przeglądarki Opera. Panel taki jest pod wieloma względami bardzo funkcjonalny, może nam znacznie przyspieszyć wykonywanie pewnych operacji. Znajduje się w nim min.: historia odwiedzanych stron, nasze ulubione linki, szczegółowe informacje o odwiedzanej stronie, menadżer rozszerzeń.

 *****  Freeware
 22.
gTranslate
Wtyczka do przeglądarki Mozilla Firefox za pomocą której w szybki i prosty sposób przetłumaczymy dowolny tekst z polskiej lub obcojęzycznej strony internetowej na dowolny inny język. Zaletą wtyczki, którą doceni każdy użytkownik jest szybkość z jaką uzyskamy odpowiedzi. Wystarczy tylko wykonać 2 operacje myszką. Program może bardzo dobrze się sprawdzić w przypadku osób, które znają już jakiś język ale nie w takim stopniu aby czytać w internecie całe artykuły ze zrozumieniem. W takim przypadku zaznaczając wybrane słówka których znaczenia nie znamy lub zapomnieliśmy w mig uzyskamy tłumaczenie.

 *****  Freeware
 23.
Stylish
Wtyczka do przeglądarki internetowej, która odmieni wygląd każdej strony internetowej a także niektórych aplikacji. Chcesz odmienić główną stronę Facebooka czy wyszukiwarki Google? Znudził Ci się ich widok lub też chcesz mieć zbajerzoną stronę której nikt nie ma? Z tą wtyczką to bardzo proste. Wystarczy pobrać i zainstalować wtyczkę Stylish, jest dostępna w osobnych wersjach dla przeglądarek Firefoxa i Chrome, a następnie zainstalować ze strony internetowej autora styl dla interesującej nas witryny internetowej. Jeśli znasz podstawy CSS sam możesz zmienić wygląd dowolnej strony.

 *****  Freeware
 24.
Tab Scope
Wtyczka do Firefoxa przydatna dla tych wszystkich osób które lubią otwierać dużo zakładek ze stronami a później gubią się w całym tym gąszczu i aby się zorientować co gdzie jest odwiedzają zakładki po kolei. Wtyczka ta pomaga takim osobom, wystarczy że najedziemy na zakładkę danej strony a ukaże nam się miniaturka strony. Wtyczka działa bardzo sprawnie i wystarczy przejechać się po wszystkich zakładkach aby w jednej chwili mieć pełny obraz co gdzie jest bez potrzeby klikania.

 *****  Freeware
 25.
InstantFox
Bardzo przydatna wtyczka do przeglądarki Firefox dla wszystkich osób, które często korzystają z przeróżnych szukajek internetowych.Dzięki tej wtyczce będziemy mogli wpisywać zapytania do różnych wyszukiwarek bezpośrednio z paska adresu czyli miejsca gdzie normalnie wpisujemy adresy stron, które chcemy odwiedzić. Bardzo dużą zaletą wtyczki jest możliwość dodawania nowych wyszukiwarek także tych działających w obrębie jakiś serwisów.

 *****  Freeware
 26.
Download Statusbar
Wtyczka dla przeglądarki Firefox która wyświetla w bardzo ciekawy sposób nowe okno menadżera pobierania plików. Wtyczka ta umieszcza na stałe menadżera wzdłuż dolnego paska stanu w przeglądarce. Program ma kilka przydatnych opcji min.: możliwość określenia ile ma się znaleźć pozycji w historii pobierania czy jakie pliki nie mają się po pobraniu wyświetlać na liście w menadżerze.

 *****  Freeware

        REKLAMA


NOWE WERSJE SOFTU
REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
Firebug - wtyczka do przeglądarki Firefox ułatwiająca wyszukiwanie interesujących elementów strony w kodzie html i css, wystarczy na stronie wskazać jaki element nas interesuje a wtyczka wskaże nam jaki fragment kodu za to odpowiada, wtyczka ma znacznie więcej przydatnych opcji.
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

DOBRE WWW
 - Ogłoszenia

INNE
 - Darmowe serwery
 - Darmowa poczta

Dziś jest: poniedziałek - 20 maja 2024 - 141 dzień roku.  Imieninki mają: Aleksander - Bernardyn - Bazyli


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012