programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

SZUKAJ PROGRAMU

DŹWIĘK I WIDEO
 - PLAYERY MP3
 - PLAYERY DIVX
 - PLAYERY FLV
 - PLAYERY RADIO
 - PLAYERY TV
 - RIPPERY MP3
 - EDYTORY MUZYKI
 - EDYTORY WIDEO
 - KODEKI DIVX
 - KATALOGOWANIE
 - NAGRYWANIE DŹWIĘKU
 - DODATKI
 - KONWERTERY WIDEO

        

INTERNET
 - PRZEGLĄDARKI
 - ANTYWIRUSY
 - ZAPORY OGNIOWE
 - KLIENTY POCZTY
 - ANTYSPYWARE
 - KLIENTY FTP
 - KOMUNIKATORY
 - CZYTNIKI RSS
 - WTYCZKI DO FIREFOXA

        

REKLAMA

GRAFIKA & WEB
 - EDYTORY GRAFIKI
 - FILTRY I EFEKTY
 - EDYTORY HTML
 - PRZEGLĄDARKI
 - ZRZUTY EKRANU
 - FRAKTALE
 - GALERIE ZDJĘĆ
 - IKONY I KURSORY
 - GIFY I ANIMACJE
 - DODATKI

        

NARZĘDZIA
 - MONITORING
 - ARCHIWIZATORY
 - OCHRONA DANYCH
 - MENADŻER PLIKÓW
 - SPRZĄTANIE
 - NAGRYWANIE PŁYT
 - SIECIOWE
 - TUNING WINDOWS
 - KOPIE BEZPIECZEŃSTWA
 - REJESTR SYSTEMU
 - WYSZUKIWARKI
 - INNE

        

BIURO
 - FAKTUROWANIE
 - PAKIETY BIUROWE
 - EDYTORY TEKSTU
 - PRZEGLĄDARKI
 - ORGANIZERY
 - PRZYPOMINACZE
 - INŻYNIERSKIE
 - TWORZENIE DIAGRAMÓW
 - INNE

        

REKLAMA

NAUKA
 - MATEMATYKA
 - JĘZYK ANGIELSKI
 - JĘZYK FRANCUSKI
 - GEOGRAFIA
 - SZYBKIE PISANIE
 - KALKULATORY
 - ZDROWIE
 - INNE

        

ROZRYWKA I DOM
 - GRY
 - GRY KARCIANE
 - PROJEKTOWANIE
 - GRY SZACHOWE
 - KOLOROWANKI
 - GRY LOGICZNE
 - FINANSE OSOBISTE
 - WYGASZACZE EKRANU

        Schmap 2.0 for PC + Schmap Paris Guide

Schmap 2.0 for PC + Schmap Paris Guide - komputerowy przewodnik po Paryżu, program ten można rozbudować o inne miasta i w ten sposób stanie się przewodnikiem po najciekawszych miastach na świecie, jest to nieoceniona pomoc dla podróżników i turystów szukających w swoich wyprawach ciekawych miejsc.

Po pobraniu i zainstalowaniu tego przewodnika możemy już z poziomu programu doinstalować sobie następne przewodniki dla innych miast.

Program umożliwia pobranie na nasz dysk danych na temat miast Europy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australi i Nowej Zelandii.

Dzięki tej aplikacji będziemy mogli sobie pobrać komputerowe przewodniki takich miast jak: Rimini, Lipsk, Liverpool, Barcelona, Antwerpia, Turyn, Walencja, Helsinki, Ibiza, Montreal, Toledo, Oslo, Rzym i wiele innych, razem 200 miast! Niestety nie ma jeszcze żadnego polskiego miasta.

Przechodząc już do naszego przewodnika Schmap Paris Guide znajdziemy tu ogromną ilość informacji na temat Paryża. Jedyną przeszkodą dla polskiego użytkownika w pełnym wykorzystania tego programu będzie to że interfejs programu jak i wszystkie treści są w języku angielskim. Program ma także inne wersje językowe: włoską, hiszpańską, francuską i inne lecz na razie nie ma wersji polskiej.

W przewodniku na uwagę zasługują dobrze wykonane mapy miast, możemy sobie wybrać z listy wybraną dzielnicę danego miasta, mapę dowolnie powiększać i pomniejszać oraz w bardzo prosty sposób przemieszczać się po mapie miasta.

Program posiada funkcję animowanego przewodnika po ciekawych miejscach Paryża i jeśli interesują nas konkretne rzeczy w danym mieście wskaże nam na mapie gdzie one leżą i jak się nazywają dodając do tego opisy i zdjęcia.

W przypadku Paryża mamy tu takie kategorie jak: parki, hotele, nocne życie, muzea, historyczne budynki, najlepsze restauracje i inne. I tak w przypadku muzeów w Paryżu taka wirtualna podróż skład się z 90 pozycji, w każdej chwili można wcisnąć pauzę i dokładnie przyjrzeć się lokalizacji na mapie oraz przeczytać opis. W opcjach możemy ustalić w jakich odstępach czasowych ma się pojawiać nowy obiekt w tym animowanym przewodniku.

Oprócz tego sami możemy przeglądać mapę Paryża, fajną funkcją programu jest to że jeśli przeglądamy mapę, program na bieżąco wyświetla ile i jakich atrakcji mamy w danym rejonie, możemy także zaznaczyć jakie atrakcje nas interesują i wtedy program naniesie na mapę ich położenie. Program na mapie zaznaczy interesujące nas wybrane obiekty i tak możemy poprosić program aby wskazał nam: kina, galerie, muzea, markety, puby, restauracje, hotele i inne.

Jeśli mapę odpowiednio powiększymy pojawią się także nazwy ulic i charakterystycznych rejonów Paryża.

w programie jest także oddzielna zakładka, w której zgromadzone są linki do najważniejszych stron internetowych poświęconych Paryżowi.

Inną bardzo ciekawą opcją programu jest możliwość zmierzenia na mapie dowolnej trasy pod kątem jej długości, zaznaczamy którymi ulicami mamy zamiar iść, program nanosi na mapę linię trasy oraz podaje w metrach od razu jak długi jest ten odcinek. Super sprawa jeśli mamy zamiar sporo podróżować po mieście na pieszo, przyda się w ocenieniu odległości pomiędzy obiektami, które chcemy odwiedzić.

Do mapy dołączona jest bardo dobra wyszukiwarka, wystarczy wpisać nazwę ulicy a już za moment program wskaże nam ją na mapie. Program posiada także sporo informacji historycznych dotyczących Paryża.

Schmap jest także w wersji na system Mac OS X.Schmap 2.0 for PC + Schmap Paris Guide - komputerowy przewodnik po ParyżuAutor / Kraj: Schmap, Inc.

Strona domowa projektu: Schmap.com

Waga: 6,83 MB

Licencja: Freeware

Wersja językowa:
wersja angielska, program po angielsku

Wymagania programowe: Windows 98/Me/2000/XP

Wymagania sprzętowe: brak

Skąd ściągnąć:
www.schmap.com/guides/Paris
Schmap.com/paris/home/

Data dodania: 31.08.2010

        REKLAMA


NIEZBĘDNE PROGRAMY
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
Newzie - agregator wiadomości RSS i ATOM, czytelny, przejrzysty, różny układ okien, eksport do OMPL, dodawanie interesujących nas tematów do ulubionych
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

Dziś jest: niedziela - 19 września 2021 - 262 dzień roku.  Imieninki mają: Konstancja - January


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012