programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

SZUKAJ PROGRAMU

DŹWIĘK I WIDEO
 - PLAYERY MP3
 - PLAYERY DIVX
 - PLAYERY FLV
 - PLAYERY RADIO
 - PLAYERY TV
 - RIPPERY MP3
 - EDYTORY MUZYKI
 - EDYTORY WIDEO
 - KODEKI DIVX
 - KATALOGOWANIE
 - NAGRYWANIE DŹWIĘKU
 - DODATKI
 - KONWERTERY WIDEO

        

INTERNET
 - PRZEGLĄDARKI
 - ANTYWIRUSY
 - ZAPORY OGNIOWE
 - KLIENTY POCZTY
 - ANTYSPYWARE
 - KLIENTY FTP
 - KOMUNIKATORY
 - CZYTNIKI RSS
 - WTYCZKI DO FIREFOXA

        

REKLAMA

GRAFIKA & WEB
 - EDYTORY GRAFIKI
 - FILTRY I EFEKTY
 - EDYTORY HTML
 - PRZEGLĄDARKI
 - ZRZUTY EKRANU
 - FRAKTALE
 - GALERIE ZDJĘĆ
 - IKONY I KURSORY
 - GIFY I ANIMACJE
 - DODATKI

        

NARZĘDZIA
 - MONITORING
 - ARCHIWIZATORY
 - OCHRONA DANYCH
 - MENADŻER PLIKÓW
 - SPRZĄTANIE
 - NAGRYWANIE PŁYT
 - SIECIOWE
 - TUNING WINDOWS
 - KOPIE BEZPIECZEŃSTWA
 - REJESTR SYSTEMU
 - WYSZUKIWARKI
 - INNE

        

BIURO
 - FAKTUROWANIE
 - PAKIETY BIUROWE
 - EDYTORY TEKSTU
 - PRZEGLĄDARKI
 - ORGANIZERY
 - PRZYPOMINACZE
 - INŻYNIERSKIE
 - TWORZENIE DIAGRAMÓW
 - INNE

        

REKLAMA

NAUKA
 - MATEMATYKA
 - JĘZYK ANGIELSKI
 - JĘZYK FRANCUSKI
 - GEOGRAFIA
 - SZYBKIE PISANIE
 - KALKULATORY
 - ZDROWIE
 - INNE

        

ROZRYWKA I DOM
 - GRY
 - GRY KARCIANE
 - PROJEKTOWANIE
 - GRY SZACHOWE
 - KOLOROWANKI
 - GRY LOGICZNE
 - FINANSE OSOBISTE
 - WYGASZACZE EKRANU

        ManyCam 2.6.65

ManyCam - program do obsługi kamery internetowej. Posiada całą masę dodatkowych funkcji, po zastosowaniu których możemy zmodyfikować i uatrakcyjnić obraz wyświetlany z kamery na ekranie naszego komputera.

Obraz modyfikujemy poprzez dodawanie różnych elementów graficznych lub też nakładając na cały lub wybrany element obrazu jakiś filtr graficzny zmieniający np. kolorystykę całego obrazu. Przykładowe opcje: dodawanie do obrazu własnego tekstu, dodanie zegara pracującego w czasie rzeczywistym, dodanie daty, umieszczenie na obrazie z kamery spadającego ściegu, animowanej flagi, która porusza sie jakby powiewała na wietrze. Możemy także dodać avatary, różne, małe elementów graficzne (statyczne i animowane), które będą wyświetlane tylko na pewnej powierzchni ekranu. Sami możemy ustalić gdzie dokładnie. W ten sposób możemy np. zamieścić płonącą świecę czy też choinkę, na której migają lampki. A to tylko wybrane możliwości programu.

Jednocześnie na jednym obrazie możemy mieć zastosowanych wiele różnych efektów. Dodane efekty wyświetlają się w w programie w formie listy i w każdej chwili można je usunąć lub też zmodyfikować.

Obraz zmodyfikowany poprzez dodanie efektów specjalnych możemy zapisać do pliku graficznego PNG zrzucając pojedyncze klatki. Wykonując zrzuty tylko pojedynczych klatek z obrazu kamery, możemy ustalić w jakiej rozdzielczości mają być pliki, mogą być o wymiarach: 160x120, 320x240 czy 1280x960 pikseli i wielu innych. Obraz może być zrzucony z rzeczywistymi kolorami lub w skali szarości, możemy także przed zapisem nieco pozmieniać parametry koloru.

Efekty specjalne jakie możemy zastosować do obrazu:

Object - dodawanie do obrazu flag, avatarów i innych graficznych animowanych oraz statycznych grafik, które mogą być na całym ekranie lub też tylko na małej jego powierzchni

Background - dodawanie do obrazu tła statycznego np. z jakimś krajobrazem

Text over video - możliwość dodawania własnego tekstu na obrazie z kamery, dodany tekst możemy ustawić w dowolnym miejscu na filmie, gdy już tekst się ukaże na filmie możemy myszką go przesunąć w wybrane miejsce. Tekst może być dowolnej wielkości, o dowolnym kolorze i także kolorze tła, sami możemy także ustalić stopień krycia tła pod napis i samego napisu.

Effect - bardzo ciekawe efekty nakładane na obraz, możliwość zniekształcania obrazu na różne sposoby, nakładania filtrów graficznych powodujących np. ze tylko widoczne są wyraziste kontury kręconego obrazu, obraz jak z Matrixa, jakby był kręcony nocą, lub też padający śnieg, ekran płonący ogniem i inne.

Face accessories - możliwość dodania do obrazu graficznych elementów w postaci kapeluszy, czapek, oczu, wąsów, włosów co może zabawnie wyglądać gdy na tle naszej głowy te elementy będą się wyświetlać.

Data & Time - funkcja ta umożliwia zamieszczenie na tle obrazu z kamery internetowej daty i czasu, dostępne różne wzorce, także kolorystyka, podobnie jak w przypadku tekstu, datę możemy ustawić sobie w dowolnym miejscu na ekranie. Zegar może być analogowy lub cyfrowy.

Drawing over video - jeśli komuś tego wszystkiego jest mało to może sobie rysować po wyświetlanym przez kamerę obrazie, mamy tu dostępne takie narzędzia jak: ołówek, pędzel, gumka oraz możliwość wypełniania kolorem zamkniętych przestrzeni. Korzystając z tej funkcji możemy dobrać sobie kolor spośród 16 podstawowych kolorów a także ustalić grubość pędzla. Stworzone rysunki możemy sobie zapisać w formie efektu do pliku i np. w przyszłości wczytać ponownie do obrazu jako avatar czy jakiś zabawny rysunek.

Do programu wczytamy fimiki: MPG, MPEG, AVI, WMV, będzie można je odtwarzać z poziomu programu i dodawać do playlisty.

Z internetu można pobrać dodatkowe elementy, np. flagi państw, są w formie plików z rozszerzeniem .mce a następnie wczytać je do programu. Na stronie autora jest do pobrania np. flaga Polski.

Program ManyCam doinstaluje do przeglądarki toolbar wyszukiwarki Ask.com, jeśli nie będziemy go chcieli mieć wystarczy przejść do Dodatków w przeglądarce i go wyłączyć.

Program dostępny jest także w wersji na Mac OS X.ManyCam 2.6.65 - program do dodawanie do obrazu z kamery internetowej efektów specjalnychProgramy o podobnych funkcjach:

- MyCam
- CamStudio
- VB Doodle
- Bytescout Screen Capturing

Autor / Kraj: ManyCam LLC

Strona domowa projektu: Manycam.com

Waga: 14,7 MB

Licencja: Freeware

Wersja językowa:
wersja angielska, program po angielsku

Wymagania programowe: Windows 95/98/Me/2000/XP/Vista/7

Wymagania sprzętowe: brak

Skąd ściągnąć:
Download.manycam.com
Download2.manycam.com/ManyCam.exe

Data dodania: 6.09.2011

        REKLAMA


NIEZBĘDNE PROGRAMY
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
Process Monitor - program wyświetla na bieżąco dane na temat aktywności procesów, rejestru i systemu plików
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

DOBRE WWW
 - Ogłoszenia

HOSTING

INNE
 - Darmowe serwery
 - Darmowa poczta

Dziś jest: wtorek - 21 marca 2023 - 80 dzień roku.  Imieninki mają: Lubomir - Benedykt - Mikołaj


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012