programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

KATEGORIE PROGRAMÓW
-
-
-
-
-
-
-

REKLAMA

Niebanalny pomysł na prezent dla rodziców, nowożeńców czy dziadków

PROMUJ SERWIS
Pomóż w promocji serwisuWklej u Siebie kod:
Inne formy promocji

ZAPORY OGNIOWE

 Lp.  Program  Ocena  Licencja
 1.
Ashampoo FireWall
Zapora ogniowa, z której możemy korzystać na domowym komputerze. Program jest prosty w obsłudze, ma logiczny i przemyślany układ pozycji menu. Początkowy okres korzystania z aplikacji to okres nauki, wskazujemy programowi co ma blokować a jakim programom ma ułatwiać dostęp do internetu.

 *****  Freeware
 2.
Jetico Personal Firewall
W zaporze zaimplementowano filtrowanie pakietów danych wymienianych pomiędzy naszym komputerem a internetem, filtrowanie zainstalowanego oprogramowania i uruchamianych programów.

 ****  Freeware
 3.
PC Tools Firewall Plus
jest to zapora sieciowa czyli program chroniący nasz komputer przed niekontrolowanym ruchem sieciowym oraz nieautoryzowanymi zmianami w ustawieniach systemowych. Program chroni min. przed próbami włamań na komputer za pomocą koni trojańskich czy backdoorów oraz zmianami w rejestrze systemowym. Program mimo zastosowaania w nim zaawansowanej technologii bezpieczeństwa jest prosty w obsłudze.

 ****  Freeware
 4.
Sygate Personal Firewall
Osobisty firewall, który chroni przed atakami sieciowych intruzów, tworzyć dokładne raporty, a przede wszystkim charakteryzuje się łatwością obsługi.

 ***  Freeware
 5.
AS3 Personal Firewall
Zapora ogniowa chroniąca domowy komputer przez atakami z internetu. Sami ustalamy reguły filtrowania.

 ****  Freeware
 6.
Outpost Firewall Free
Firewall do użytku prywatnego, charakteryzuje się prostotą konfiguracji i przejrzystością wyświetlanych danych. Za pomocą tego firewalla możemy dokładnie monitorować oraz ustalić reguły na jakich odbywa się transmisja danych z i do naszego komputera.

 ****  Freeware
 7.
Kerio
Mały, ale bogaty w funkcje i opcje firewall.

 ****  Freeware
 8.
ZoneAlarm Free Firewall
Program spełnia rolę domowego firewalla, który chroni nasz komputer przed dostępem hakerów oraz ustala reguły wymiany danych pomiędzy naszym komputerem a internetem, sami możemy zdefiniować jakie programy z naszego komputera mogą mieć dostęp do internetu czy z jakich miejsc w sieci nie chcemy aby były połączenia z naszym komputerem. Program w wersji bezpłatnej nie posiada antywirusa, modułu zabezpieczającego przed spyware oraz zabezpieczającego przeglądarki internetowe.

 ****  Freeware

        REKLAMA


NOWE WERSJE SOFTU
REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
Firebug - wtyczka do przeglądarki Firefox ułatwiająca wyszukiwanie interesujących elementów strony w kodzie html i css, wystarczy na stronie wskazać jaki element nas interesuje a wtyczka wskaże nam jaki fragment kodu za to odpowiada, wtyczka ma znacznie więcej przydatnych opcji.
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

DOBRE WWW
 - Ogłoszenia

INNE
 - Darmowe serwery
 - Darmowa poczta

Dziś jest: poniedziałek - 20 maja 2024 - 141 dzień roku.  Imieninki mają: Aleksander - Bernardyn - Bazyli


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012