programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

KATEGORIE PROGRAMÓW
-
-
-
-
-
-
-

REKLAMA

Niebanalny pomysł na prezent dla rodziców, nowożeńców czy dziadków

PROMUJ SERWIS
Pomóż w promocji serwisuWklej u Siebie kod:
Inne formy promocji

PROGRAMY DO TWORZENIA MUZYKI

 Lp.  Program  Ocena  Licencja
 1.
HammerHead Rhythm Station
Program do tworzenia bitów na 6 kanałach, dostępne próbki muzyczne wykonane za pomocą programu

 ****  Freeware
 2.
Anvil Studio 2009
Program do tworzenia muzyki midi, współpracuje z zewnętrznymi urządzeniami midi

 ***  Freeware
 3.
MadTracker
Program do komponowania utworów muzycznych w oparciu o sample, do programu można wczytać utwory z innych trackerów

 ****  Freeware
 4.
Reaper
Program do towrzenia muzyki, miksów, składanek, bazujemy na wczytanych samplach do programu

 ****  Freeware
 5.
Mod Plug Tracker
Darmowy edytor muzyczny o ogromnych możliwościach, służy do tworzenia muzyki trackerowej, ceniony jest przez wielu mniej zaawansowanych użytkowników za przejrzysty i czytelny interfejs. Jeśli chodzi o sam program to umożliwia on edycję aż 127 kanałów co daje ogromne możliwości w przypadku tworzenia muzyki od podstaw oraz jej miksowania. Program obsługuje bardzo dużą liczbę formatów w tym: S3M, XM, IT, MOD, WAV, UMX i wiele innych.

 ****  Freeware
 6.
MJ Studio
Program dla didżejów do miksowania muzyki. Na program składają się dwa odtwarzacze, z których możemy jednocześnie lub naprzemiennie puszczać muzykę z plików MP3 lub WAV. Do programu dołączone jest okno playlisty, które można chować, do playlisty można wczytywać pojedyncze pliki lub całe katalogi. MJ Studio umożliwia regulowanie głośność lewego i prawego głośnika, zwiększanie lub zmniejszanie tempa odtwarzanej muzyki, automatycznego dobierania rytmu do odtwarzanych piosenek, wyciszanie wybranych odtwarzaczy.

 ****  Freeware
 7.
TuxGuitar
Darmowy program do tworzenia tabulatur oraz ich odsłuchu, posiada bogate opcje, stworzone ścieżki można zapisać do plików midi

 *****  Freeware
 8.
PianoRollComposer
Rewelacyjny program do tworzenia muzyki Midi od podstaw lub bazując na wczytanych plikach Midi, może także posłużyć jako prosty odtwarzacz Midi, w programie mamy dużą bazę instrumentów i dźwięków. Muzykę tworzymy w układzie nutowym typowym dla pianina. Wszystkie instrumenty i dźwięki są przedstawiane symbolicznie w formie różnokolorowych paseczków o długości zależnej od wybranej przez nas długości dźwięku.

 *****  Freeware
 9.
LMMS
Program do tworzenia muzyki na komputerze, alternatywa dla płatnych programów takich jak na przykład FL Studio, do programu można podłączyć instrumenty klawiszowe i inne oparte o interfejs MIDI. Okno programu zamienia ekran naszego monitora w prawdziwy pulpit producenta muzyki, znajduje się tutaj edytor piosenek, 64-kanałowy mikser FX, okno z czytelnie wyświetlanymi samplami i bitami, edytory efektów specjalnych, ścieżek basowych, beatów i perkusji, edytor melodii.

 *****  Freeware
 10.
TinyPiano
Program ten z naszej klawiatury tworzy elektroniczne pianino

 ****  Freeware
 11.
Tiny Virtual Piano
Malutki programik, który tworzy z naszej klawiatury wirtualne pianino, ma aż 128 instrumentów, umożliwia uzyskanie zadziwiających dźwięków

 ****  Freeware
 12.
Keypiano
Darmowy syntezator muzyczny

 ***  Freeware
 13.
Finale NotePad
Program do tworzenia na pięciolinie zapisu nutowego oraz wydruku tego zapisu

 *****  Freeware
 14.
Power Tab Editor
Za pomocą tej aplikacji stworzymy nutka po nutce utwory muzyczne na gitarę zapisując wszystko w formie tabulatur. Można komponować własne aranżacje, a do tego z poziomu programu odsłuchamy sobie to co stworzyliśmy. Program posiada funkcję importu i odtwarzania plików MIDI, dźwięki przedstawia w formie tabulatury ale tylko do 7 instrumentów.

 *****  Freeware
 15.
Gungirl Sequencer
Bardzo uproszczony program do łączenia wielu sampli i plików dźwiękowych w jeden utwór. Do programu wczytamy pliki audio: WAV, AIFF, W64, AIFC, AU, IFF, SND, VOC, PAF, SF, SVX, XI, PVF. Program posiada prosty interfejs, podczas tworzenia muzyki możemy wykorzystać do 8 odrębnych ścieżek dźwiękowych.

 *****  Freeware
 16.
Virtual DJ Home
Darmowa wersja programu do miksowania muzyki na żywo, do miksowania wykorzystujemy własną bibliotekę plików audio i wideo zgromadzoną na dysku. Player obsługuje pliki w formatach: MP3, WAV, WMA, M4A, AAC, AVI, MPG, WMV, VOB, MOV, DIVX i inne. Super nakłada się dwa utwory na siebie i screachuje za pomocą gramofonów, niezłe jest także zastosowanie efektów specjalnych i nakładanie sampli. Tempo odtwarzanej muzyki można zwiększać lub zmniejszać osobno dla każdego z playerów.

 *****  Freeware
 17.
Tactile 12000
Program do miksowania plików mp3 z funkcją scratchowania, odtwarzanie 2 utworów jednocześnie

 ****  Freeware
 18.
Mixxx
Darmowy program dla DJów do miksowania muzyki na komputerze, odtwarzanie 2 utworów jednocześnie

 ***  Freeware
 19.
TPlayer
Player mp3 z opcją miksowania utworów, nadaje się na imprezy

 ****  Freeware
 20.
Guitar Alchemist Free
Nie lada gratka dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nauką grania na gitarze, choć zapewne i zawodowi gitarzyście wiele zyskają korzystając z tej aplikacji. Dzięki temu programowi nauczymy się wielu chwytów gitarowych i akordów, program posiada duża ich bazę. Każdy chwyt gitarowy jest wyświetlany na obrazku imitującym gryf gitarowy. Na gryfie przedstawione jest w bardzo czytelny sposób ułożenie palców dla każdego akordu. Dodatkowo możemy odsłuchać każdy akord.

 *****  Freeware

        REKLAMA


NOWE WERSJE SOFTU
REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
miniNotes - program umożliwia gromadzenie krótkich notatek do 5000 znaków każda, nadawanie notatkom nazw, program posiada bardzo użyteczną wyszukiwarkę za pomocą której odnajdziemy interesujące nas słowo lub zwrot w naszych notatkach
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

DOBRE WWW
 - Ogłoszenia

INNE
 - Darmowe serwery
 - Darmowa poczta

Dziś jest: poniedziałek - 04 marca 2024 - 64 dzień roku.  Imieninki mają: Łucja - Kazimierz - Eugeniusz


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012