programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

KATEGORIE PROGRAMÓW
-
-
-
-
-
-
-

REKLAMA

Niebanalny pomysł na prezent dla rodziców, nowożeńców czy dziadków

PROMUJ SERWIS
Pomóż w promocji serwisuWklej u Siebie kod:
Inne formy promocji

PROGRAMY DO TWORZENIA MUZYKI

 Lp.  Program  Ocena  Licencja
 1.
HammerHead Rhythm Station
Program do tworzenia bitów na 6 kanałach, dostępne próbki muzyczne wykonane za pomocą programu

 ****  Freeware
 2.
Anvil Studio 2009
Program do tworzenia muzyki midi, współpracuje z zewnętrznymi urządzeniami midi

 ***  Freeware
 3.
MadTracker
Program do komponowania utworów muzycznych w oparciu o sample, do programu można wczytać utwory z innych trackerów

 ****  Freeware
 4.
Reaper
Program do towrzenia muzyki, miksów, składanek, bazujemy na wczytanych samplach do programu

 ****  Freeware
 5.
Mod Plug Tracker
Darmowy edytor muzyczny o ogromnych możliwościach, służy do tworzenia muzyki trackerowej, ceniony jest przez wielu mniej zaawansowanych użytkowników za przejrzysty i czytelny interfejs. Jeśli chodzi o sam program to umożliwia on edycję aż 127 kanałów co daje ogromne możliwości w przypadku tworzenia muzyki od podstaw oraz jej miksowania. Program obsługuje bardzo dużą liczbę formatów w tym: S3M, XM, IT, MOD, WAV, UMX i wiele innych.

 ****  Freeware
 6.
MJ Studio
Program dla didżejów do miksowania muzyki. Na program składają się dwa odtwarzacze, z których możemy jednocześnie lub naprzemiennie puszczać muzykę z plików MP3 lub WAV. Do programu dołączone jest okno playlisty, które można chować, do playlisty można wczytywać pojedyncze pliki lub całe katalogi. MJ Studio umożliwia regulowanie głośność lewego i prawego głośnika, zwiększanie lub zmniejszanie tempa odtwarzanej muzyki, automatycznego dobierania rytmu do odtwarzanych piosenek, wyciszanie wybranych odtwarzaczy.

 ****  Freeware
 7.
TuxGuitar
Darmowy program do tworzenia tabulatur oraz ich odsłuchu, posiada bogate opcje, stworzone ścieżki można zapisać do plików midi

 *****  Freeware
 8.
PianoRollComposer
Rewelacyjny program do tworzenia muzyki Midi od podstaw lub bazując na wczytanych plikach Midi, może także posłużyć jako prosty odtwarzacz Midi, w programie mamy dużą bazę instrumentów i dźwięków. Muzykę tworzymy w układzie nutowym typowym dla pianina. Wszystkie instrumenty i dźwięki są przedstawiane symbolicznie w formie różnokolorowych paseczków o długości zależnej od wybranej przez nas długości dźwięku.

 *****  Freeware
 9.
LMMS
Program do tworzenia muzyki na komputerze, alternatywa dla płatnych programów takich jak na przykład FL Studio, do programu można podłączyć instrumenty klawiszowe i inne oparte o interfejs MIDI. Okno programu zamienia ekran naszego monitora w prawdziwy pulpit producenta muzyki, znajduje się tutaj edytor piosenek, 64-kanałowy mikser FX, okno z czytelnie wyświetlanymi samplami i bitami, edytory efektów specjalnych, ścieżek basowych, beatów i perkusji, edytor melodii.

 *****  Freeware
 10.
TinyPiano
Program ten z naszej klawiatury tworzy elektroniczne pianino

 ****  Freeware
 11.
Tiny Virtual Piano
Malutki programik, który tworzy z naszej klawiatury wirtualne pianino, ma aż 128 instrumentów, umożliwia uzyskanie zadziwiających dźwięków

 ****  Freeware
 12.
Keypiano
Darmowy syntezator muzyczny

 ***  Freeware
 13.
Finale NotePad
Program do tworzenia na pięciolinie zapisu nutowego oraz wydruku tego zapisu

 *****  Freeware
 14.
Power Tab Editor
Za pomocą tej aplikacji stworzymy nutka po nutce utwory muzyczne na gitarę zapisując wszystko w formie tabulatur. Można komponować własne aranżacje, a do tego z poziomu programu odsłuchamy sobie to co stworzyliśmy. Program posiada funkcję importu i odtwarzania plików MIDI, dźwięki przedstawia w formie tabulatury ale tylko do 7 instrumentów.

 *****  Freeware
 15.
Gungirl Sequencer
Bardzo uproszczony program do łączenia wielu sampli i plików dźwiękowych w jeden utwór. Do programu wczytamy pliki audio: WAV, AIFF, W64, AIFC, AU, IFF, SND, VOC, PAF, SF, SVX, XI, PVF. Program posiada prosty interfejs, podczas tworzenia muzyki możemy wykorzystać do 8 odrębnych ścieżek dźwiękowych.

 *****  Freeware
 16.
Virtual DJ Home
Darmowa wersja programu do miksowania muzyki na żywo, do miksowania wykorzystujemy własną bibliotekę plików audio i wideo zgromadzoną na dysku. Player obsługuje pliki w formatach: MP3, WAV, WMA, M4A, AAC, AVI, MPG, WMV, VOB, MOV, DIVX i inne. Super nakłada się dwa utwory na siebie i screachuje za pomocą gramofonów, niezłe jest także zastosowanie efektów specjalnych i nakładanie sampli. Tempo odtwarzanej muzyki można zwiększać lub zmniejszać osobno dla każdego z playerów.

 *****  Freeware
 17.
Tactile 12000
Program do miksowania plików mp3 z funkcją scratchowania, odtwarzanie 2 utworów jednocześnie

 ****  Freeware
 18.
Mixxx
Darmowy program dla DJów do miksowania muzyki na komputerze, odtwarzanie 2 utworów jednocześnie

 ***  Freeware
 19.
TPlayer
Player mp3 z opcją miksowania utworów, nadaje się na imprezy

 ****  Freeware
 20.
Guitar Alchemist Free
Nie lada gratka dla osób rozpoczynających swoją przygodę z nauką grania na gitarze, choć zapewne i zawodowi gitarzyście wiele zyskają korzystając z tej aplikacji. Dzięki temu programowi nauczymy się wielu chwytów gitarowych i akordów, program posiada duża ich bazę. Każdy chwyt gitarowy jest wyświetlany na obrazku imitującym gryf gitarowy. Na gryfie przedstawione jest w bardzo czytelny sposób ułożenie palców dla każdego akordu. Dodatkowo możemy odsłuchać każdy akord.

 *****  Freeware

        REKLAMA


NOWE WERSJE SOFTU
REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
Nexus Radio - program do słuchania stacji radiowych nadawanych poprzez internet, program zasługuje na uwagę ze względu na to że gromadzi niezliczoną liczbę rozgłośni radiowych, posiada wizualizacje, dźwięk można zgrać do MP3 na dysk
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

Dziś jest: sobota - 31 stycznia 2015 - 31 dzień roku.  Imieninki mają: Marcelina - Ludwik - Jan


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012