programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

SZUKAJ PROGRAMU

DŹWIĘK I WIDEO
 - PLAYERY MP3
 - PLAYERY DIVX
 - PLAYERY FLV
 - PLAYERY RADIO
 - PLAYERY TV
 - RIPPERY MP3
 - EDYTORY MUZYKI
 - EDYTORY WIDEO
 - KODEKI DIVX
 - KATALOGOWANIE
 - NAGRYWANIE DŹWIĘKU
 - DODATKI
 - KONWERTERY WIDEO

        

INTERNET
 - PRZEGLĄDARKI
 - ANTYWIRUSY
 - ZAPORY OGNIOWE
 - KLIENTY POCZTY
 - ANTYSPYWARE
 - KLIENTY FTP
 - KOMUNIKATORY
 - CZYTNIKI RSS
 - WTYCZKI DO FIREFOXA

        

REKLAMA

GRAFIKA & WEB
 - EDYTORY GRAFIKI
 - FILTRY I EFEKTY
 - EDYTORY HTML
 - PRZEGLĄDARKI
 - ZRZUTY EKRANU
 - FRAKTALE
 - GALERIE ZDJĘĆ
 - IKONY I KURSORY
 - GIFY I ANIMACJE
 - DODATKI

        

NARZĘDZIA
 - MONITORING
 - ARCHIWIZATORY
 - OCHRONA DANYCH
 - MENADŻER PLIKÓW
 - SPRZĄTANIE
 - NAGRYWANIE PŁYT
 - SIECIOWE
 - TUNING WINDOWS
 - KOPIE BEZPIECZEŃSTWA
 - REJESTR SYSTEMU
 - WYSZUKIWARKI
 - INNE

        

BIURO
 - FAKTUROWANIE
 - PAKIETY BIUROWE
 - EDYTORY TEKSTU
 - PRZEGLĄDARKI
 - ORGANIZERY
 - PRZYPOMINACZE
 - INŻYNIERSKIE
 - TWORZENIE DIAGRAMÓW
 - INNE

        

REKLAMA

NAUKA
 - MATEMATYKA
 - JĘZYK ANGIELSKI
 - JĘZYK FRANCUSKI
 - GEOGRAFIA
 - SZYBKIE PISANIE
 - KALKULATORY
 - ZDROWIE
 - INNE

        

ROZRYWKA I DOM
 - GRY
 - GRY KARCIANE
 - PROJEKTOWANIE
 - GRY SZACHOWE
 - KOLOROWANKI
 - GRY LOGICZNE
 - FINANSE OSOBISTE
 - WYGASZACZE EKRANU

        Photo Collage Max 2.0.9.2

Photo Collage Max - program graficzny umożliwiający zaprojektowanie nawet przez laika w sprawach komputerowych oraz oprogramowania graficznego ładnych kart z życzeniami, kalendarza lub też kartki z ładnie prezentującymi się wybranymi zdjęciami. Program ma bardzo przejrzysty interfejs, a dostępne szablony kart, ramek oraz cliparty stoją na bardzo wysokim poziomie.

Projektowanie kart z życzeniami jest z tym programem bardzo proste, dostępne są szablony z różnymi wzorami kart, na różne okazje i święta. Znajdziemy tu szablony do kart z życzeniami na święta bożonarodzeniowe, walentynki, z okazji urodzin, dnia matki czy nowego roku.

Zabawę z programem rozpoczynamy od wczytania interesującego nas szablonu. Teraz możemy wczytać do szablonu własne zdjęcia lub grafiki, klikamy po kolei w miejsca na szablonie z napisem: Drop Photo Here. W ten sposób można wczytać dowolne nasze grafiki z dysku, o przeróżnych rozmiarach między innymi w formacie JPG, BMP czy PNG. W ten sposób szybko uzupełnimy na naszej karcie wszystkie wolne miejsca. Teoretycznie karta już jest gotowa do wydruku, zamieszczenia na pulpicie czy zapisania na dysku do pliku.

Ale możemy też dalej ją przerabiać dodając, usuwając cliparty, przesuwając je w wybrane miejsca na projekcie a wszystko za pomocą myszki. Także na wczytanych zdjęciach możemy przeprowadzić wiele operacji, w tym przyciąć zdjęcie do interesujących nas wymiarów, obrócić o wybrany kąt, dodać lub zmienić padający cień, zmienić tło pod kartę wybierając z wzorów dostępnych w programie. Do projektu karty z życzeniami dodamy także różne ramki graficzne, w których będzie można np. wpisać jakiś tekst z życzeniami, w programie mamy dostępną sporą grupę różnych wzorów ramek.

Do każdej karty można dodać własny tekst, usunąć napisy które były razem z szablonem. Tekst może być dowolny, sami ustalamy jaki ma być krój czcionki, jej wielkość oraz kolor a nawet kolor tła pod tekst oraz sposób wyrównania tekstu.

Wprowadzone do projektu zmiany można cofać i to wielokrotnie, ta funkcja przyda się jeśli stwierdzimy że stworzony projekt poszedł w złą stronę i chcielibyśmy zacząć projektować go od wcześniejszego miejsca.

Podobnie postępujemy przy projektowaniu kalendarza czy karty z własnymi zdjęciami, dostępnych mamy po około 10 szablonów do utworzenia kalendarza i kart ze zdjęciami. My możemy do takiego szablonu dodać własne zdjęcia, cliparty, ramki, dopisać jakieś treści itp.

Do projektów możemy wczytać zdjęcia w formatach: JPG, GIF, PNG, TGA, BMP.

Stworzone karty można zapisać jako tapety na naszym pulpicie, wydrukować lub też zapisać sobie na dysku do pliku graficznego (BMP, JPG, PNG, TIF, GIF) aby np. przesłać komuś na maila.

Projekty, nad którymi pracujemy w programie i chcemy je w przyszłości jeszcze wykorzystać zapisujemy na dysku do pliku z rozszerzeniem .pwp.

To jest tylko wersja darmowa programu Photo Collage Max, w wersji PRO mamy znacznie więcej możliwości.Photo Collage Max 2.0.9.2 - program do tworzenia kartek z życzeniami, kalendarzy i kart ze zdjęciamiAutor / Kraj: CoolwareMax

Strona domowa projektu: Coolwaremax.com

Waga: 34 MB

Licencja: Freeware

Wersja językowa:
wersja angielska, program po angielsku

Wymagania programowe: Windows XP/Vista/7

Wymagania sprzętowe: brak

Skąd ściągnąć:
Photocollagemax.com/download.html

Data dodania: 19.07.2011

        REKLAMA


NIEZBĘDNE PROGRAMY
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
SimpleOCR - program typu OCR, służy do konwertowania tekstu znajdującego się na plikach graficznych lub bezpośrednio z skanera do tekstu umożliwiającego dalszą jego obróbkę w jakimś edytorze tekstu
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

Dziś jest: sobota - 27 lutego 2021 - 58 dzień roku.  Imieninki mają: Anastazja - Wiktor - Gabriel


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012