programy
W serwisie znajdziesz programy multimedialne, internetowe, narzędziowe, graficzne a także do nauki i zabawy w tym gry logiczne i zręcznościowe
KATEGORIE GŁÓWNE PROGRAMÓW:   DŹWIĘK I WIDEO  - INTERNET  - GRAFIKA & WEB  - NARZĘDZIA  - BIURO  - NAUKA  - ROZRYWKA I DOM

SZUKAJ PROGRAMU

DŹWIĘK I WIDEO
 - PLAYERY MP3
 - PLAYERY DIVX
 - PLAYERY FLV
 - PLAYERY RADIO
 - PLAYERY TV
 - RIPPERY MP3
 - EDYTORY MUZYKI
 - EDYTORY WIDEO
 - KODEKI DIVX
 - KATALOGOWANIE
 - NAGRYWANIE DŹWIĘKU
 - DODATKI
 - KONWERTERY WIDEO

        

INTERNET
 - PRZEGLĄDARKI
 - ANTYWIRUSY
 - ZAPORY OGNIOWE
 - KLIENTY POCZTY
 - ANTYSPYWARE
 - KLIENTY FTP
 - KOMUNIKATORY
 - CZYTNIKI RSS
 - WTYCZKI DO FIREFOXA

        

REKLAMA

GRAFIKA & WEB
 - EDYTORY GRAFIKI
 - FILTRY I EFEKTY
 - EDYTORY HTML
 - PRZEGLĄDARKI
 - ZRZUTY EKRANU
 - FRAKTALE
 - GALERIE ZDJĘĆ
 - IKONY I KURSORY
 - GIFY I ANIMACJE
 - DODATKI

        

NARZĘDZIA
 - MONITORING
 - ARCHIWIZATORY
 - OCHRONA DANYCH
 - MENADŻER PLIKÓW
 - SPRZĄTANIE
 - NAGRYWANIE PŁYT
 - SIECIOWE
 - TUNING WINDOWS
 - KOPIE BEZPIECZEŃSTWA
 - REJESTR SYSTEMU
 - WYSZUKIWARKI
 - INNE

        

BIURO
 - FAKTUROWANIE
 - PAKIETY BIUROWE
 - EDYTORY TEKSTU
 - PRZEGLĄDARKI
 - ORGANIZERY
 - PRZYPOMINACZE
 - INŻYNIERSKIE
 - TWORZENIE DIAGRAMÓW
 - INNE

        

REKLAMA

NAUKA
 - MATEMATYKA
 - JĘZYK ANGIELSKI
 - JĘZYK FRANCUSKI
 - GEOGRAFIA
 - SZYBKIE PISANIE
 - KALKULATORY
 - ZDROWIE
 - INNE

        

ROZRYWKA I DOM
 - GRY
 - GRY KARCIANE
 - PROJEKTOWANIE
 - GRY SZACHOWE
 - KOLOROWANKI
 - GRY LOGICZNE
 - FINANSE OSOBISTE
 - WYGASZACZE EKRANU

        mAsystent 2007 170b

mAsystent - jest to w pełni funkcjonalny mimo że dostępny do pobrania i korzystania za darmo programy typu PIM, czyli narzędzie do zarządzania prywatnymi i biznesowymi kontaktami i zadaniami do wykonania, program wzbogacony jest o wiele dodatkowych elementów, które także mogą nam się przydać na codzień. Jak sama nazwa programu wskazuje narzędzie te może spełniać funkcję asystenta czy sekretarki, która organizuje nam pracę i przypomina o ważnych terminach.

W programie mAsystent znajdują się takie działy jak:

Plan Dnia - jest to organizator zadań na najbliższe godziny, dni, tygodnie czy miesiące, można dodać nowe zadania, edytować stare, przeglądanie ułatwia kalendarz, na którym są zaznaczone dni w których mamy coś zaplanowane do zrobienia. Dodatkowo program podaje jaki jest twój biorytm na dzisiejszy dzień, jaki stan fizyczny i psychiczny oraz różne dodatkowe informacje które moga nam się przydać (jakie święto, kto ma imieniny, o której był wschód i zachód słońca...).

Kontakty - lista z kontaktami, taka elektroniczna książka adresowa gdzie możemy dodawać zarówno przyjaciół jak i kontrahentów, każdą osobę można w szczegółowy sposób opisać, dostępnych jest dużo pól do tego: zaczynając pod jaką nazwą ma widnieć kontakt na liście poprzez telefony, maile, adresy stron, adres zamieszkania, numery komunikatorów, dane związane z miejscem pracy danej osoby, możliwość załączenia notek do każdej osoby nawet nieco dłuższych oraz dodanie zdjęcia i załączenie dowolnych plików. Listę naszych kontaktów możemy przeszukiwać zawężając poszukiwania np.: do województwa, nazwy czy płci.

Terminy - część programu, w którym planujemy mające się odbyć spotkania, wydarzenia, ....

Zadania - podzielone na kategorie zadania i tak mamy tu listę aktualnych do wykonania zadań, listę z zadaniami wykonanymi, zaległymi, odłożonymi, zadaniami na przyszłość oraz podział ze względu na stopień wykonania. Tu także można dodawać zadania do wykonania. Każde zadanie opisujemy przez podanie tytułu, dodaniu opisu, dodaniu załącznika jeśli jest taka potrzeba. Ustalamy jaki jest priorytet zadania oraz zakres czasu obowiązujący dane zadanie (w jakim mamy je wykonać). Można także określić, które osoby z naszej bazy kontaktów są odpowiedzialne za wykonanie tego zadania. Na bieżąco można także zmieniać stopień zaawansowania wykonania zadania.

Skarbiec - tu podajemy dane poufne, takie jak piny do kart, hasła do ftpów i serwisów internetowych, skrzynek mailowych, komunikatorów itp. Przydadzą się gdy kiedyś jakieś hasło po prostu wyleci nam z głowy.

Rocznice - tu dodajemy różne ważne dla nas daty (imieniny, rocznice, ślub itp).

Notatki - bardzo ciekawe narzędzie do tworzenia w obrębie programu notatek, które bardzo szybko można podejrzeć i w razie czego wyedytować czy usunąć, notatką można nadawać priorytety ważności a gdy zbierze się ich duża ilość można je filtrować lub też sortować po nazwie, priorytecie czy dacie utworzenia w celu szybszego odnalezienia interesującej nas pozycji.

Adresy internetowe - tutaj możemy dodawać interesujące nas adresy internetowe, do każdego adresu można dodać jakiś opis i nadać linkowi własny tytuł. Klikając w wybrany adres na liście w programie uruchomi się naszą przeglądarkę internetową, w której będzie wyświetlona interesująca nas strona.

Kalendarze - tu możemy obserwować zadania do wykonania na różnych kalendarzach: tygodniowym, miesięcznym, 3-miesięcznym, rocznym... i przechodzić do tych zadań.

Osobna część poświęcona jest tylko firmie: tu mamy miedzy innymi działy: kontakty i zadania służbowe, wzory dokumentów, wiadomości, podgląd poczty...

To tylko wybrane opcje programu mAsystent, zachęcamy do pobrania i przyjrzeniu się tej aplikacji samemu.mAsystent 2007 170b - program do zarządzania zadaniami i kontaktamiAutor / Kraj: Przemysław Rusiecki / Polska

Strona domowa projektu: Niespamuj.pl/mAsystent

Waga: 18,1 MB

Licencja: Freeware

Wersja językowa:
polska wersja, program po polsku

Wymagania programowe: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7

Wymagania sprzętowe: brak

Skąd ściągnąć:
Niespamuj.pl/mAsystent/download/

Data dodania: 29.06.2010

        REKLAMA


NIEZBĘDNE PROGRAMY
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

REKLAMA

DZIŚ POLECAMY - PROGRAM DNIA
SWF Live Preview - ten program wzbogaca Explorera o funkcję podglądu plików SWF, po wejściu do wybranego katalogu z plikami SWF wyświetla miniaturki dzięki czemu jednoznacznie możemy określić co na danym flashu jest
FACEBOOK

WIADOMOŚCI

POMOC & INFO
 - JAK ŚCIĄGAĆ
 - PORADY DO SOFTU
 - WSZYSTKO FREE ?
 - ARTYKUŁY
 - PROMUJ SERWIS
 - INFO O SERWISIE

Dziś jest: poniedziałek - 06 lipca 2020 - 188 dzień roku.  Imieninki mają: Łucja - Dominika - Teresa


            Copyright TylkoProgramy.pl 2004-2012